Pripojenie do internetucisco-networks.jpg

Ponúkame celú radu možností pripojenia do internetu pomocou technológií:

  1. xDSL

  2. WiFi

  3. FWA

  4. Optika
     

Pre malé a stredné firmy, domácnosti

Rýchle a spoľahlivé pripojenie za bezkonkurenčné ceny. Ideálne pripojenie pre domácnosti, malé a stredné firmy. Rýchlosť pripojenia až do 100 Mbps. Pri vybraných programoch verejná IP adresa ZADARMO.
Pripojenie pomocou WiFi technológie. Anténa a koncové zariadenie je v cene programu.
Všetky programy sú bez viazanosti.

 

cns-internet.jpg

 Garantované spojenie do internetu

Ponúkame symetrické internetové pripojenie s plnou správou a monitoringom v rámci celej IP siete až po rozhranie Ethernet vášho modemu.

Pripojenie je možné uskutočniť prostredníctvom rôznych prístupových sietí - optiky, SHDSL, point-to-point alebo point-to-multipoint profesionálnych bezdrôtových rádiových technológií. Vybrať si môžete medzi šírkou pásma od 1 Mbps do 10 Gbps.

Získate prémiové, spoľahlivé a bezpečné vysokorýchlostné pripojenie do internetu s dostatočnou kapacitou, ktoré nebudete zdielať s ďalšími zákazníkmi. Zmluvne garantujeme parametre výkonu (SLA).

Náš dodávateľ má vlastné siete na Slovensku, v Českej republike, Poľsku, Maďarsku, Rumunsku, Nemecku, Veľkej Británii a má možnosť vysokokapacitného peeringu s hlavnými medzinárodnými operátormi prvej kategórie a poskytovateľmi obsahu ako je Google.

HORE